Movies
Ratings
28
WonderRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5