Series
Ratings
177- 푸른 파도Rated ★ 2.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Man vs. BeeRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5- 오은영 리포트 - 알콜 지옥Rated ★ 2.5
- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 4.0
Neighbourhood Cool HouseRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
부름부름 대행사Rated ★ 3.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5
Smiling BossRated ★ 2.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.5