Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5