Series
Ratings
40
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Kkondae InternRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0