Titles you rated
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 3.5- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5