Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5