Titles you rated
InsidiousRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0