Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5