Series
Ratings
393
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0