Titles you rated
SupermanRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5