Titles you rated
Stormy NightRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0