Movies
Ratings
69
Die HardRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
StargateRated ★ 2.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Crying GameRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
MilkRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.0
LeviathanRated ★ 4.0