Movies
Ratings
829
The ShiningRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5