Titles you rated
Feng ShuiRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 2.0