Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
3%Rated ★ 4.5
GypsyRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Graceland Season 1Rated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0- BlindspotRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 2.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
The CatchRated ★ 3.5
Dead of SummerRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The KillingRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 4.5