Movies
Ratings
81
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.5