Titles you rated
 Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0 Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0 Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 4.0 Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
 D.P. Season 2Rated ★ 3.5 D.P. Season 2Rated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 2.5 Incomplete LifeRated ★ 2.5
 Midnight Horror StoryRated ★ 5.0 Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
 D.P.Rated ★ 4.5 D.P.Rated ★ 4.5
- Three KingdomsRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 5.0 Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
 Once AgainRated ★ 5.0 Once AgainRated ★ 5.0
 Til Death Do Us PartRated ★ 1.0 Til Death Do Us PartRated ★ 1.0
 KAIST Season 1Rated ★ 4.5 KAIST Season 1Rated ★ 4.5
 The PacificRated ★ 4.0 The PacificRated ★ 4.0