Series
Ratings
54
StrangerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 0.5
City HunterRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5