Movies
Ratings
215
BirdRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.5
A Hidden LifeRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Red RoadRated ★ 4.0
Fish TankRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5