Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Silo Season 2Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0