Movies
Ratings
41
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.5