Series
Ratings
165- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0