Movies
Ratings
456
Ad AstraRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
RunRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Fast XRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5