Movies
Ratings
1143
28 Years LaterRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 1.5
SwipedRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
BlackBerryRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 0.5
Swing KidsRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5