Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0