Movies
Ratings
491
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 1.5
A Summer StoryRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5