Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Chihayafuru 3Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Surviving Summer Season 2Rated ★ 2.5
Surviving Summer Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Magnolias Season 3Rated ★ 3.0
Sweet MagnoliasRated ★ 3.0
Sweet MagnoliasRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 1.5
Yashahime: Princess Half-demonRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 0.5