Titles you rated
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 4.0
High School DxD HeroRated ★ 3.0
High School DxD BorNRated ★ 3.0
High School DxDRated ★ 3.0
High School DxD NewRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 5.0
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.0
Alice & ZorokuRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.5