Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0