Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0