Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5