Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0