Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5