Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
First ManRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0