Movies
Ratings
112
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0