Movies
Ratings
95
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Asian Corridor In HeavenRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0