Titles you rated
QueerRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Fox and His FriendsRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
No BearsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0