Series
Ratings
232
True DetectiveRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 0.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
Harper's IslandRated ★ 5.0
LegionRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 2Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Fresh Off the BoatRated ★ 2.5
Fresh Off the BoatRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.0- The Carrie DiariesRated ★ 1.0
- SelfieRated ★ 2.0
The Carrie DiariesRated ★ 1.0- Raising HopeRated ★ 1.5
Veronica MarsRated ★ 4.0
Veronica MarsRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Go OnRated ★ 1.0