Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
SocialphobiaRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0