Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5