Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
RomaRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 4.0