Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0