Series
Ratings
60
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Zerosum GameRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 2.5