Series
Ratings
40
Be PositiveRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5