Titles you rated
Bride WarsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0