Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5