Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.5
StolenRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5