Titles you rated
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0