Series
Ratings
159
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 3.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0