Series
Ratings
299
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.0- 아따맘마 미방영분Rated ★ 3.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 1.5